sběratelská edice souborů národních pohádek


7.2.2021: Provedeno odmazání stovek spamových příspěvků a drobné přenastavení. 

Pokud forum nebude sloužit svému účelu bude odstraněno.

Pro vyhledání lístečků ke koupi zkuste výraz "pohádkové lístečky antikvariát".


Nabídky a poptávky

Datum: 11.07.2016

Vložil: Zuzka

Titulek: Re: Pohádkové lístečky

Dobry den, mela bych o Vase listecky zajem. Ozvete se prosim. Cislo patri nekomu jinemu.
Dekuji
Zuzka
zuzka.dolinkova(zavinac)gmail.com
774926218

—————

Datum: 01.04.2016

Vložil: Sběratelka

Titulek: Prodám a koupím Pohádkové lístečky

Sbírám Pohádkové lístečky, ale už mi jich chybí málo, proto kupuji různé konvoluty, ze kterých si vezmu, co potřebuji a zbytek posílám dále. Můžu proto nabídnout celé soubory, ale i spoustu samostatných lístečků. V případě zájmu pošlu podrobný seznam s fotkami, popisem a cenami.
Pokud byste někdo měl na prodej PL č. I, II, III, 2, 4, 17, 28, 36, 40 (nebo i třeba jenom některé lístečky nebo desky z těchto čísel), tak se také určitě ozvěte. Případně může být i výměnou.

Kontakt: koprvy(zavinac)seznam.cz

—————

Datum: 08.02.2016

Vložil: Helena Hačníková

Titulek: č.53

Našla jsem ještě "lístečky" č. 53 a volné "knížečky" a to Ohnivý obr a oblačná paní, O princi v kravské kůži, Chasník se železnou holí, Nesmrtelný kostěj, Rudovous a Žlutovláska a Orlí bratrstvo
Část z "lístečků" je bohužel popsaná, v případě zájmu pošlu foto

—————

Datum: 04.03.2016

Vložil: Iveta Vyskočilová

Titulek: Re: č.53

Dobrý den,
ráda bych od Vás koupila Pohádkové lístečky. Máte je ještě na prodej? iveta.vyskocilova(zavinac)seznam.cz

—————

Datum: 08.02.2016

Vložil: Helena Hačníková

Titulek: Pohádkové lístečky č. 51

Prodám pohádkové lístečky č. 51, poškozené....
Kontakt v případě zájmu: helena.hacnikova(zavinac)gmail.com

—————

Datum: 25.01.2016

Vložil: Markéta

Titulek: Koupím pohádkové lístečky

Koupím pohádkové lístečky, ilustrované sešity, edici hvězdička atd.. Děkuji za nabídky s cenou a případné foto.
platí stále.
kontakt: market.market(zavinac)centrum.cz

—————

Datum: 29.02.2016

Vložil: Jarek

Titulek: Re: Koupím pohádkové lístečky

Markétko, mám i nějaké č. edice hvězdička, musel bych se podívat.

—————

Datum: 15.06.2015

Vložil: Pavel Konopek

Titulek: Pohadkové lístečky

Vlastním asi 250 ks pohádkových lístečků a rád bych je vyměnil a třeba jen přečetl a pak vrátil.Děkuji.t.č. 721 553 200,Jižní morava.

—————

Datum: 08.06.2015

Vložil: Ivana

Titulek: Pohádkové lístečky a jiné

Dobrý den, mám nějaká čísla lístečků, edice hvězdička č.6 - ilustrované sešity i jiné edice, z každého pár kousků..Kdyby byl zájem, ozvěte se na mail ivanaindrakova(zavinac)seznam.cz..

—————

Datum: 18.05.2015

Vložil: Petr

Titulek: Skeny

Dobrý den. Pohádkové lístečky se staly pro mou malou dcerku (3 roky) naprostým fenoménem. Večer nechce žádné jiné pohádky než-li lístečky. Sama si vybere, který si chce vyslechnout a možnost volby je pro ni sladkou odměnou. Po grafické stránce se sice nejedná o nic moc, ale to dětem nijak nevadí. Knížek na křídovém papíře je spousta, ale obsah nebývá obvykle nic moc. Naproti tomu "obyčejné" Pohádkové lístečky nabízejí krátké příběhy, které mají velmi často i poučný závěr. Má malá dcerka vždy po skončení vyprávění vede ještě krátkou debatu o ději a dělá si sama své závěry. Vede jí to k zamyšlení a to se mi líbí. Sám jsem na pohádkových lístečcích "vyrostl" a zůstaly mi svazky 44, 47, 48, 49 a 57, které dceři předčítám. Dnes jsem zcela náhodou v antikvariátu narazil na svazky 50 a 51 a koupil je. Mám z toho možná větší radost, než má dcera :-), proto se vůbec nedají sehnat a pokud už ano, pak za neuvěřitelné ceny.... Proto se chci zeptat vás, sběratelů, zda byste nemohli naskenovat lístečky a dát je k dispozici všem. Je to opravdu hodnotný artikl a dětem udělá radost. Autorská práva vydavatele již zanikla, neboť nakladatelství Panorama již 21 let neexistuje, takže tomu nic nebrání. Díky. Petr

—————